MENU

Ta sesja jest dla mnie absolutnie wyjątkowa. Przedstawia osoby, które są dla mnie najważniejsze na świecie. Mój mąż Krzysztof oraz nasze córki Natalia i Patrycja.

Mówi się, że najtrudniej fotografuje się własną rodzinę. Moja ze mną współpracowała tak, jak każdy fotograf by tylko o tym marzył. Dziewczynki bardzo lubią zdjęcia. Potrafią zachowywać się przed obiektywem naturalnie. Zamiast pozować to bawią się, przytulają, cieszą się tym co zastaną. Nie ma ustawianych kadrów. Wszystko co uwieczniłam działo się w 30 minut. Każde ujęcie to krótka chwila, ułamek sekundy.

Sesja odbyła się w ekspresowym tempie. Pogoda tego czerwcowego dnia, wydawało się, była “mało atrakcyjna”. Klientka odwołała sesję, by poczekać na cieplejszy, słoneczny dzień. Ja jednak nie mogłam usiedzieć na miejscu. Tego dnia wiał silny wiatr, na niebie pojawiły się czarne chmury, temperatura sięgała co najwyżej 17C, ale przy tak silnym wietrze wydawało się, że jest znacznie chłodniej. Na takie warunki czekałam od bardzo dawna. Nie zastanawiając się zbyt długo, szybko odebrałam dzieci ze szkoły, męża wyciągnęłam wcześniej z pracy, po czym zapakowaliśmy się do samochodu i ruszyliśmy w stronę plaży. Było naprawdę zimno. Po drodze mijaliśmy ludzi w kurtkach i z parasolami pod pachą. Na plaży, jak można było się domyśleć, było pusto. Odliczyliśmy do “trzech” i szybko przebrałam dziewczynki w letnie sukienki, mąż zrzucił koszulkę i zaczęła się zabawa! W zaledwie 30 min zebrałam bardzo obszerny materiał zdjęciowy. Spośród setek fotografii, wybrałam dla Was około 60 na bloga. Tata ma za to prezent na Dzień Ojca pod postacią albumu oraz 2-minutowego slajdu 🙂

https://olivia-konicka-photography.smartslides.com/tata

Update :Po raz kolejny jest mi szalenie miło otrzymać wyróżnienie od LooksLikeFilm. Projekt, który zrealizowałam dla swoich najbliższych okazał się na tyle dobry, że publikacja jednego zdjęcia pojawiła się wśród prac najlepszych fotografów na świecie.

http://www.lookslikefilm.com/blog/2017/7/11/daily-update-july-11th

Serdecznie zapraszam do galerii.

K1 K2 K3 K4 K5 K6 K7

CLOSE