MENU

Zdjęcia świąteczne w tym roku były nie lada wyzwaniem! Było Was całkiem sporo… znacznie więcej niż rok temu! I baaardzo mnie to cieszy! Ufacie mi, przychodzicie po raz pierwszy i niejednokrotnie wracacie. To ogromne dla mnie wyróżnienie, które daje mi siłę i chęci do pracy i rozwoju :))

A oto „Boże Narodzenie w liczbach”:

ilość scenografii: 6

ilość sesji: 44

ilość fotografowanych dzieci: 76

wiek dzieci: 2 miesiące – 20 lat

ilość „pstrykniętych” zdjęć: ponad 20 000

ilość obrobionych zdjęć: 1863

I jeszcze bardzo ważny komunikat!!!

Serdecznie dziękuję mojej uzdolnionej scenografce a jednocześnie osobie, która jest mi bardzo bliska sercu, Ani Matuszewskiej za ogromny wkład, poświęcenie i chęci stworzenia ze mną, dla mnie i dla Was tych pięknych scenografii! Nie byłoby mnie tu gdzie obecnie jestem gdyby nie ona. Aniu, love you !!!

W wolnym czasie zajrzyjcie do niej na FP, a nawet polubcie jej prace, bo są naprawdę wyjątkowe … może kiedyś nawet skorzystacie z jej usług chociażby przy okazji organizacji urodzin Waszych dzieci?! https://www.facebook.com/fabricadepasjone/

Dziękuję również mojej rodzinie – mężowi oraz córkom za cierpliwość i zrozumienie. To zawsze dla nas trudny okres w roku, bo wymaga ode mnie pełnego zaangażowania i poświęcenia całego mojego czasu. Teraz jestem już tylko już tylko dla nich!

No i czas na zabawę! Znajdź poniżej swoją pociechę 😛 Powodzenia!

Wesołych Świąt!

BN1 BN2 BN3 BN4 BN5 BN6 BN7 BN8 BN9 BN10 BN11 BN12 BN13a

CLOSE