MENU

Sobota 26 sierpnia. Wstaliśmy rano, za oknem piękne słońce. Cudownie. Tak się składa, że dostaliśmy wejściówki VIP na tegoroczny Air Show w Radomiu więc cieszyliśmy się, że pogoda sprzyja plenerowym wycieczkom. To miał być pierwszy pokaz lotniczy naszych córek. Spakowaliśmy plecaki i ruszyliśmy 100 km za Warszawę.

Na miejscu mnóstwo ludzi, słońce grzeje, temperatura powietrza rośnie. Na szczęście pojawiały się chmury, który pozwalały oczom odpocząć od nadmiernej ilości światła. Samoloty startowały jedne po drugich, indywidualnie i zespołowo. Te ostatnie wzbudzały największe zainteresowanie, szczególnie pokaz w wykonaniu grupy Baltic Bees. Nie mniej emocji dostarczyły nam oczywiście samoloty F-16.

Nie jestem fotografem reportażowym i na rodzinne wypady raczej nie zabieram ze sobą aparatu. Ograniczam się zazwyczaj do zdjęć z telefonu:P Jednak bywają wyjątki kiedy decyduję się na rodzinny reportaż, głównie ze względu na dzieci. Tak było i tym razem. Serdecznie zapraszam do krótkiego streszczenia dzisiejszego dnia!

AS1 AS2 AS3 AS4 AS5 AS6 AS7a AS8

CLOSE